Tak. Do wszystkich elementów oczyszczacza powietrza – filtrów przeciwpyłowych – dołożyliśmy promienniki UV-C dzieki którym pozbędziesz się patogenów.

Jonizacja powietrza polega na naładowaniu cząstek zawartych w powietrzu a następnie ‚przyklejenie ich’ do filtra. Nasze urządzenie nie jonizuje powietrza. Najpierw wychwytuje filtrem węglowym duże cząstki pyłu, następnie w komorze sterylizacyjnej biobójcze promienniki UV-C niszczą wszelkiego rodzaju patogeny – bakterie, zarodniki grzybów i wirusy poprzez naświetlanie ich promieniowaniem.

Oczywiście. Może być ustawione w dowolny sposób który nie będzie zakłócał swobodnego przepływu powietrza.

Tak, Jeśli nie zaburza to przepływu powietrza. Warto też zwrócić uwagę, aby urządzenie nie stało w takim miejscu, gdzie filtruje wciąż te same powietrze.

Filtr weglowy ma żywotność uzależnioną od wielu czynników – stopnia zanieczyszczenia powietrze, obecności dymu papierosowego itp. Zestaw filtrów węglowych do oczyszczacza kosztuje ok 15 pln. Można wynmienić go samodzielnie poprzez zdjęcie dolnej osłony (kratki). Wymaga to nieco siły.Zużyty filtr wyrzucamy, a nowy umieszczamy w miejscu, pod osłoną.

Świetlówki UV-C produkowane przez renomowaną firmę OSRAM mają żywotność 8000 godzin pracy. Po tym okresie ilość emitowanego promieniowania UV drastycznie maleje, i jednocześnie może pojawić sie niezdrowy ozon. Dlatego taką świetlówkę należy wymienić. Można to zrobić samodzielnie, poprzez odkręcenie obudowy, ale wiąże się to z utratą gwarancji.

Urządzenie filtruje określone ilości powietrza w jednostce czasu. Jeśli otworzymy okno, część przefiltrowanego powietrza, zostanie wyrzucona na zewnątrz, dlatego urządzenie powinno działać pry zamkniętych oknach i wyłączonej wentylacji.

Urządzenie jest uziemione i zabezpieczone przed dostępem.

Nie, należy je włączać i wyłączać samodzielnie.

Urządzenie można zakupić w wybranych sieciach sprzedaży za gotówkę, oraz przy wysyłce kurierem za pobraniem. Możliwe też jest zakupienie urządzenia z płatnością metodami PayPal czy Przelewy24

Wysyłki krajowe realizujemy w ciągu 48 godzin, międzynarodowe w zależności od wybranej formy wysyłki kurierskiej. W granicach EU wysyłkaa trwa do 3-4 dni roboczych.

Koszty dostawy są zależne od miejsca gdzie wysyłamy.

Do każdego urządzenia dołączamy dokument zakupu który jest też dokumentem potwierdzającym prawo do gwarancji. Jeśli klient oczekuje faktury, i poda dane, zostanie wystawiona faktura, jesli nie, z automatu wystawiamy paragon.

Polecamy zakup urządzenia wszystkim tym osobom, które w swojej pracy stykają się z ludzmi, i nie mogą sięod nich odseparować. Urządzenie jest idealne dla zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu, ale także biur, przedszkoli itp.

X